DesignFloor

2006 yılından bu yana faaliyet gösteren DesignFloor, bir çatı marka olarak yapısında teknolojinin son gelişmelerini barındıran nitelikli zemin kaplama markalarının ürünleri ile sektördeki yerini ve güvenini günden güne sağlamlaştırıyor.
Hi-Tech Laminat Parke, Lamine Parke ve LVT zemin kaplama seçeneklerine sahip markaları portföyünde bulunduran DesignFloor, doğanın en estetik dokularını her tipolojide kullanılabilir zemin kaplamalarına dönüştürüyor.
DesignFloor, faaliyet alanının bütününde benimsediği sürdürülebilirlik politikası ve sürdürülebilir ormanların varlığını korumaya gösterdiği özen ile doğayı seven, ondan ilham alan ve ona zarar vermeden üreten bir marka konumundadır.
Türkiye, Ortadoğu ve Orta Asya’daki 135’i aşkın satış noktasıyla dev bir servis ağı oluşturan marka, kaliteli zemin hizmetinin sınırlarını her gün daha da genişleterek “parkeye dair” tüm çağrışımları kendi etrafında şekillendirken, çalışma odağını da ‘’insana dair” düşüncesi etrafında kuruyor. Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde açılan yeni showroom’una bekleriz!

İletişim

Kat:

2