INTERIA Design Store

Türkiye’nin tasarım ve dekorasyon alanındaki ilk büyük konsept mağazası Interia Design Store’da; Versace & Rosenthal, Pip Studio & Baci Milano, Paşabahçe Mağazaları, Herend, Philips, Nespresso, Joseph & Joseph, Brabantia markalarının yanı sıra konsept markalardan Marleth, Select İstanbul, Saleenart ve Maiizen markalarının en seçkin ürünleri müşterileri ile buluşturuyor.

Skyland HOM içerisinde, toplam 6 bin metrekarelik alanda hizmet veren konsept mağaza, zemin ve duvar kaplamalarından beyaz eşyaya, mutfak ve banyo ürünlerinden ev aksesuarlarına kadar zengin ürün gamı ve geniş seçkisi beğenilere hitap ediyor. Interia’da, her marka için özel olarak tasarlanmış sunum alanları da bulunuyor.

Interia’da ayrıca; “Smeg, MacKenzie-Childs,  Kitchenaid,  Esma Dereboy,  Samsung, Elektrolux, Franke, Miele, Teka, Jars, Figgjo, Forti Seramik, Dialogue Tableware, Nude Glass, Oxo, Lagom, Minval, Katzze, Gül Güler, Biosy, WMF, The Mia, Soy Bakır, Bambum, Limpidhome, Bialetti, Bodum, Şeyda&Aslı, Kenwood, Shuroobe, Dualit, Lineadecor, Grohe, Geberit, Duravit, VitrA, Villeroy&Boch, Qua, Sanacryl, Hüppe, Peli, Krono, Dendro, ve Blanco markalarının beğenilen ürünlerini sektör profesyonelleri ve dekorasyon tutkunları ile buluşturuluyor. Konsept mağaza konut, ofis, otel, restoran ve kafe gibi farklı mekansal ihtiyaçlara yanıt veren yaratıcı çözümleri de eksiksiz sunuyor.