Last Touch Studio

Yaşam alanlarında aksesuardan duvar boyası renk seçimine, dekorasyon yenilemeden doğru mobilya seçimi önerilerine kadar birçok konuda danışmanlık hizmeti veren Last Touch Interiors’ın dünyanın farklı ülkelerinden özenle seçilmiş ve bir araya getirilmiş özel koleksiyonuyla ilk showroom mağazası Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde açıldı! Bugüne kadar iç mimari ve dekorasyon danışmanlığı hizmeti veren bir yandan da özel davet ve etkinlikler için yarattığı konseptlerle adını duyuran Last Touch Interiors’ın Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde yer alan ilk showroomu ilham dolu detaylar içeriyor.

Last Touch Interiors’ın başta Endonezya olmak üzere Hindistan, Tayland, Mısır, Filipinler’deki kendi lokal atölyelerinde, usta zanaatkarların ellerinde hazırlanan özel ürünlerinin yanı sıra özenle seçilmiş ve bir araya getirilmiş, lokal üretimi destekleyen ve %100 Türk üretimi olan özel koleksiyonuna artık Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde ulaşabileceksiniz.

Koleksiyonda özel tasarım bahçe mobilyalarından dekoratif aksesuarlara, yastık ve sofra tekstilinden mobilyaya kadar geniş bir yelpaze sunan marka, mutfak koleksiyonu ile de oldukça iddialı. Ayrıca Türk aydınlatma sektörünün önemli tasarımcılarını da bünyesine katan marka, aydınlatma seçkisiyle de dikkat çekiyor.

Tüm bunların yanı sıra bireysel ve kurumsal projelerde ihtiyaca yönelik hazırladıkları etkinlik, sofra ve mekan tasarımlarıyla dikkat çeken Last Touch Interiors, özel gün ve davetlerinizde konuklarınızı en şık şekilde ağırlamanız için tüm detayları sizin yerinize düşünüyor.

Yaşam alanlarınıza her detayı ilham dolu dokunuşlar yapmak için Last Touch Interiors’ın ilk showroom’unu Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde vakit kaybetmeden keşfedin!