Türkiye’nin tasarım ve dekorasyon alanındaki ilk büyük konsept mağazası Interıa Desıgn Store, dünyaca ünlü markaları bünyesine katmaya devam ediyor. Dünyadaki son trendlerden ilham alan yeni bir mağazacılık anlayışıyla hayata geçirilen Interia’da; Versace & Rosenthal, Pip Studio & Baci Milano, Paşabahçe Mağazaları, Herend, Philips, Nespresso, Joseph & Joseph, Brabantia markalarının yanı sıra konsept markalardan Marleth, Select İstanbul, Saleenart ve Maiizen markalarının en seçkin ürünleri de yer alıyor.

Skyland HOM Dekorasyon Merkezi içerisinde, toplam 6 bin metrekarelik alanda hizmet veren konsept mağaza, zemin ve duvar kaplamalarından beyaz eşyaya, mutfak ve banyo ürünlerinden ev aksesuarlarına kadar zengin ürün gamı ve geniş seçkisi ile beğenilere hitap ediyor. Interia’da, her marka için özel olarak tasarlanmış sunum alanları da bulunuyor.

“Seçkin markalar
özel koleksiyonları ile Interia’da” 

Interia’da ayrıca; “Smeg, MacKenzie-Childs,  Kitchenaid,  Esma Dereboy,  Samsung, Elektrolux, Franke, Miele, Teka, Jars, Figgjo, Forti Seramik, Dialogue Tableware, Nude Glass, Oxo, Lagom, Minval, Katzze, Gül Güler, Biosy, WMF, The Mia, Soy Bakır, Bambum, Limpidhome, Bialetti, Bodum, Şeyda&Aslı, Kenwood, Shuroobe, Dualit, Lineadecor, Grohe, Geberit, Duravit, VitrA, Villeroy&Boch, Qua, Sanacryl, Hüppe, Peli, Krono, Dendro, ve Blanco markalarının beğenilen ürünlerini sektör profesyonelleri ve dekorasyon tutkunları ile buluşturuluyor. 

Konsept mağaza konut, ofis, otel, restoran ve kafe gibi farklı mekansal ihtiyaçlara yanıt veren yaratıcı çözümleri de eksiksiz sunuyor.

Interia’dan Açık Ofis Hizmeti

Interia tasarım ve dekorasyon ürünlerinin yanında üst katında 5 farklı açık ofisten oluşan “Workspace“ hizmetini de sunmaya başladı. Her türlü çalışma şekline uygun olarak hazırlanan ofislerde üretkenlik adına mükemmel bilişim altyapısına sahip ortak çalışma araçları  bulunuyor. Ortak ofisleri kullanmak isteyenler için keyifli bir ortam hazırlayan Interia, iç mimar, mimar ve tasarımcılara çok yönlü hizmetlerini sunmaya devam ediyor.