modern banyo tasarımları

Modern Banyo Tasarımları için İlham Veren Fikirler

Banyolar, evlerimizin en mahrem alanlarından biri olup kendimizi yenilenmiş hissetmemizi sağlayan, ruhumuza iyi gelen ve keyifli bakım aktiviteleri ile kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan yaşam alanlarındandır. Tam da bu sebepten modern banyo tasarımları, ruha iyi gelmeli ve kişiyi dinginleştiren bir yapıya sahip olmalıdır. Yaşam alanlarımızın en önemli dekorasyon alanlarından biri olan banyoları, evlerde genellikle diğer alanlara kıyasla daha küçük inşa edildikleri için dekore etmek bazen zor olabilmektedir.
Bu nedenle kişinin bir banyodan beklentisinin ne olduğunu belirlemesi ve banyosunda hangi aksesuar ve eşyaların olacağına karar vermesi gerekmektedir. Skyland HOM Dekorasyon Merkezi olarak modern banyo tasarımları yaratmak için ilham olacak fikirleri ve en güzel banyo aksesuarlarının yer aldığı markaları sizler için derledik.

Duravit Modüler Banyo Mobilyaları

Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde yer alan Duravit’in her biri diğerinden şık ve sofistike tasarım banyo mobilyaları, en özel yaşam alanlarımızdan biri olan banyoları klas bir hale getirmek isteyenler için biçilmiş birer kaftan.
Minimal severler için özenle üretilmiş bireyci, sade ve sofistike tasarımlar; banyolarında sadeliği modern fikirlerle birleştirmek isteyenlerin gözdesi olacak. Güzelliğini ince tasarım zevkine sahip sade çizgilerinden alan banyo mobilyaları, bedenini arındırırken aynı zamanda ruhunu da dinlendirmek isteyenler için şimdi Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde bulunan Duravit’te.

Sanacryl Bağımsız Küvetler

İsimleri de en az tasarımları kadar özgün olan Sanacryl imzalı küvetler, mobilyalarınızı dahi kıskandıracak şıklıktalar! Her biri diğerinden farklı ve stil sahibi bir duruşu olan Sanacryl küvetler, banyolarınızdaki yıldız parça olmaya hazır. Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde bulabileceğiniz Sanacryl küvetleri minimal bir banyo tasarımı ile birleştirebilir, böylelikle banyonuzda özgün ve dikkat çekici bir atmosfer yaratabilirsiniz.
Cam elyaf kompozit ile güçlendirilmiş küvetler, uzun kullanım ömürleri ile hem son derece dayanıklı hem de estetik bir dokuya sahipler.

Hüppe Duşakabinleri

Su damlalarının cama vuruş sesini seven ince ruhları da unutmadık! Hüppe duşakabinleri, ılık bir yaz akşamında yağan yağmurun cama vuruş seslerinin ve dolaylı yoldan sağladığı huzurun size hissettirdiklerini banyonuza taşımak için tasarlandı. Yaşam alanlarında sadelik ve zarafetten yana olan kişilerin bayılacağı Hüppe imzalı duşakabinler, zarif tasarımları ve az alan kaplayan kibar yapıları ile Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde sizleri bekliyor.

Vitra Armatürler

Armatürler hem mutfakların hem de banyoların en çok göze batan aksesuarlarındandır. Armatürlerin ise banyomuzun geri kalan estetik algısı ile uyumlu olması gerekmektedir. Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde bulabileceğiniz Vitra, her estetik zevke hitap eden modern ve iddialı armatürleri ile banyolarınıza eşsiz bir ruh katacak!
Dayanıklı yapıları ve şık görünüşleri ile banyoların tamamlayıcısı gibi davranan yapı taşları armatürleri, Vitra’da bulabilirsiniz.

Qua Banyo Yer Seramikleri

Yaratıcı tasarımları ve eşsiz renk skalası ile görenleri kendine hayran bırakan Qua imzalı yer seramikleri, yaşam alanlarınızın dekorasyon zevkini ikiye katlamak için sizlerle! Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde bulabileceğiniz Qua yer seramikleri; dayanıklı yapıları, kendine has estetik algısı ve retro ile moderni bir araya getirdiği eşsiz dokuları ile banyolarınızı birer tasarım harikasına dönüştürecekler!