Hakan Kütahya, Genç Meslektaşlarıyla Skyland HOM’da!

Tasarım dünyasının dikkat çeken isimlerinden biri olan İç Mimar Hakan Kütahya; Skyland HOM ile birlikte bir etkinliğe imza atıyor. Sn. Kütahya, sosyal medya platformları üzerinden açık çağrı yaparak genç meslektaşlarına sesleniyor. 2023 yıl sonuna kadar her ay seçtiği 5 şanslı isim ile Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde bir araya gelerek dekorasyon dünyasının kalbinde ev ve ofis mobilyasından tekstil, beyaz eşya, aksesuara; zamansız klasiklerden modern dekorasyon alanında zengin bir dünyada deneyimleme şansı yakalıyor.

Skyland HOM serisi yıl sonuna kadar devam edecek

Dekorasyon Merkezi’nin kapılarını ardına kadar açan Skyland HOM, mimar, iç mimar, tasarımcı, endüstri mühendisleri ve profosyenellere Skyland HOM’da yer alan dünyaca ünlü markaların benzersiz tasarımlarını yakından inceleme fırsatını sundu. Renk paletinden malzeme seçimlerine kadar her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü dekorasyon merkezinde; her tasarım anlayışının yer aldığı ve her zevke hitap ettiği görkemli ürünlere tanıklık ettiler, modernizmin çizgileriyle doğanın sıcaklığının buluştuğu tasarımları keşfettiler.

Hakan Kütahya, etkinlik boyunca genç meslektaşlarıyla fikir alışverişinde bulunarak, Skyland HOM #HOMwalkDesignTalk serisinin iç mekanlara katacağı değeri değerlendirdi. Birbirinden özgün konseptlerin sergilendiği merkezde, estetik, şıklık ve fonksiyonelliğin mükemmel dengeye ulaştığı her mekan, ziyaretçileri büyülemeyi başardı. Kütahya, özgün tasarımların bulunduğu dekorasyon merkezi ile ilgili “Hepimizin istediği şey nedir?  İyi tasarım, dayanıklılık, zamansız, her zaman popüler ve hiç sıkılmayacağınız mekânlar oluşturmak… Bunların hepsini zamandan da kazanarak bulabileceğiniz tek nokta kesinlikle Skyland HOM” dedi.

“Benim burayı sevmemin en büyük nedeni en sevdiğim markaların bir arada oluşu ve her tarz mobilyayı içinde barındıran harika keşifler yapabildiğim bir kültür olması... "

Hakan Kütahya etkinliği sosyal medya hesaplarından da paylaşarak, düşüncelerini ifade etti:

“Skyland HOM’da ilk #HOMwalkDesignTalk turumuzu gerçekleştirdik. Buluşmaların en güzel yanı mesleğimle alakalı davetlilerimize bilgi aktarmak oldu. Her tarzı barındıran Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’ndeki mağazaları gezdik, tasarım konuştuk, ben fikirlerimi söyledim, onlar cevapları buldular. Doku, renk, zemin aklımıza gelebilecek her şeyden konuştuk. İlk turumuz şahane geçti. Sıradaki lütfen!”

Projeye katılmak için Skyland HOM Instagram Hesabına @skylandhom bilgilerinizi mesaj olarak atmanız yeterlidir.