INSPIRATION X İSTANBUL İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde, “Büyük Buluşma” olarak nitelendirilen ve tasarım, dekorasyon, mimari dünya ile sektör paydaşlarını bir araya getirecekInspiration x İstanbul” için geri sayım başladı. 11-12 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Inspiration x İstanbul, alanında Türkiye’de bugüne kadar yapılmış en kapsamlı etkinlik olacak.

“Tasarım ve mimaride gelecek şekillenecek”

Inspiration x İstanbul, tasarım, dekorasyon ve mimari yaklaşımlarda geçmişin izlerinin bugüne yansımasına kadar pek çok konuyu gündeme getirmeye hazırlanırken, panelistler ve özel konuşmacılar geleceğin yaşam alanlarına yenilikçi bakış açılarıyla şekil verecekler. Retorik ve çağdaş yaklaşımlarıyla günümüz ve gelecek trendlerinin belirleyicisi olan isimler arasında yer alan  mimar, iç mimar, tasarımcı ve sanatçılar aynı zamanda Inspiration x İstanbul’da sektörel gelişmeleri de farklı bakış açılarıyla masaya yatıracaklar. 

Her anı dolu etkinlikler düzenlenecek

Tasarım ve mimari alanlarında 2 gün sürecek Inspiration x İstanbul boyunca 6 panel, 6 workshop, 2 özel konuşma etkinliği ile özel sergiler gerçekleştirilecek. Belirli noktalarda oluşturulacak trend alanlarında ise  sektörde geleceğe ışık tutacak ayrıntılar katılımcılara aktarılacak.  Bunun yanında yapay zeka ve sanal gerçeklik gibi günümüz teknolojisinin sektöre yansıması da yine sektör profesyonelleri tarafından çok yönlü olarak tartışılacak. 

Katılımın www.inspirationxistanbul.com üzerinden doldurulacak formla gerçekleşeceği etkinlikte gün sonlarında ise davetliler özel partilerde ağırlanacak.