Ofis mobilyaları

Ofisin İçin Ne Ararsan Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde! - Ofis Mobilyaları

Tasarımla sanatın biricik buluşma noktası Skyland HOM Dekorasyon Merkezi, ekip ruhunun inceliklerini anlıyor ve zamanımızın birçoğunu geçirdiğimiz çalışma alanlarımızı, ev alanlarımız kadar özel hale getirmek isteyenlerin yardımına koşuyor! Ofis mobilyaları iş ortamlarına konfor sağlamanın yanı sıra çalışanların odaklanmasına yardımcı olacak renklerden oluşmalıdır. Bu anlamda birçok ofis, ofis mobilyaları seçimlerinde göz yormayan ve konforlu ürün tercihinde bulunuyor.

Konforu sadelik ile birleştiren markaları çatısı altında toplayan Skyland HOM Dekorasyon Merkezi, ofis mobilyaları tercihlerinizde de yanınızda.

Koleksiyon- Yenilikçi Ofis Mobilya Tasarımları

Koleksiyon markasının yenilikçi tasarımları ile modern dokuların bir araya gelişi çalışma ortamlarının konforlu atmosferini artıracak, çalışanlarınıza pratik çözümler sunarak ofis içi verimliliği katlayacak. O halde Koleksiyon’un yenilikçi ofis mobilyalarına birlikte göz atalım:

"Kendini Kurgulayan Çalışma Alanı" Masa Sistemleri

Kendini kurgulayan çalışma alanı söylemi ile ortaya çıkan Koleksiyon masa sistemleri, pratik ve kullanışlı tasarımları ile ofislerin vazgeçilmezi oluyor. Kişilerin organize olmasını kolaylaştıran tasarımı, alan tasarrufu sağlayan dizaynı ve işlevli bölmeleri ile ofislerde modern bir hava estiren masa sistemleri, favori ofis mobilyaları arasında yerini almaya hazır.

Ayaklı ve Masa Üstü Bölücüler

Zengin renk paleti ve tasarımları ile görenleri kendine hayran bırakan ayaklı ve masa üstü bölücüler; ekiplerin ortak kullandığı mekanlarda kişisel alan yaratırken aynı zamanda soft renkleri ile göz yormayan, odak artırıcı bir atmosfer sağlıyor. Kullanıcıların bir numaralı tercihi olan bölücüler, mesai saatlerinin kimi zaman eğlenceli kimi zaman stresli anlarına tanıklık ederek kullanıcılara rahat ve pratik bir alan yaratıyor.

Depolama ve Sergileme Üniteleri

Hem depolama hem de sergileme üniteleri olarak kullanılabilen Koleksiyon imzalı mobilyalar, şık görünüşleri ile ilk görüşte kalbinizi çalan parçalardan. Çalışma alanlarındaki belge ve kâğıt yoğunluğu bir süre sonra masaların üzerinde göz yorucu hale geleceğinden ofisler, depolama ve sergileme ünitelerine ihtiyaç duymakta. Karışık görüntünün göz hizanızdan uzaklaşmasına takriben modern ve şık bir ünite ile karşılaşmak, çalışma alanlarınızı daha organize ve düzenli gösterecektir.

Tasarım Koltuk, Sandalye ve Kanepeler

Gelişiminde ergonomi uzmanlarının yer aldığı tasarım koltuk, sandalye ve kanepeler; ekibinizin omurga ve bel sağlığı düşünülerek özenle üretilmiştir. Bulutların üstündeymişçesine sağladığı konforun yanı sıra Koleksiyon ofis mobilyaları, şık tasarımları ve çağdaş dokunuşları ile çalışma alanlarınıza sofistike bir hava katacaktır.

Ersa- Yaratıcı, İlham veren Ofis Mobilyaları

Ersa’nın ilham veren ofis tasarımları ekip ruhunu pekiştirir, konfor sağlar, hoş bir göz zevki sunar ve molaları keyifli kılar! Kim böyle bir atmosferde çalışmak istemez ki? Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nin en yaratıcı tasarımlarına ev sahipliği yapan Ersa, çalışma alanlarınıza çağdaş bir dokunuş katmaya geliyor.

Yaratıcı Mekanlar

Sadeliğin bu denli göz alıcı olabileceğini biz de Ersa ile karşılaşana kadar bilmiyorduk. Çalışma alanlarının huzurlu ve modern bir alana dönüşmesine yardımcı olan özel tasarımlar, yumuşak renkleri ile sofistike bir alan yaratıyor.

Geniş ve Ferah Toplantı Odaları

Koşuşturmacanın sürekli aktif olduğu, tatlı telaşların büyük yatırımlara dönüşebildiği toplantı odalarının ferah olması, çalışma arkadaşlarınız için bir artı olduğu gibi ortaklarınız, müşterileriniz ve misafirleriniz için de konfor sağlar. Sizler de toplantılarınızı ferah ortamlarda iç açıcı renkler eşliğinde gerçekleştirmek isterseniz Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde Ersa’ya davetlisiniz.

Modüler Oturma Üniteleri

Yaratıcı tasarımların eşsiz dokularla buluştuğu Ersa modüler oturma üniteleri; omurga ve bel sağlığı göz önüne alınarak üretilmiş olup modern renk skalası ve göze hitap eden tasarımları ile ofislerin bir numaralı tercihlerinden olmaya aday.

Ndesign- Çalışma Odaları

Ndesign imzalı çalışma odaları hem yaşam alanlarında hem çalışma alanlarında güvenle tercih edilebilir. Ahşabın nostaljik ve zaman zaman ciddi durabilen yapısı, modern ve inovatif çizgiler ile bir araya geldiğinde ortaya eşsiz bir tasarım çıkıyor. Konforlu iskelet yapısı ve minimalist dizaynı ile Ndesign imzalı çalışma odaları, girdiği her ortamın başköşesinde yer almaya aday.

KYS- Ofis Grubu Ürünleri

KYS imzalı ofis grubu ürünleri, çalışma ortamlarının başta gelen ofis mobilyaları arasında yer alıyor. Ahşabın nazik dokunuşu ile alan tasarrufu sağlayan tasarımların bir araya gelişi görenleri kendine hayran bırakıyor. Dayanıklı, konforlu ve şık dizaynı ile KYS ofis grubu ürünleri, çalışma alanlarında kendini ayrıcalıklı bir yere konumlandırıyor. Sizler de çalışma alanlarınızı konforlu ve şık mekanlara dönüştürmek istiyorsanız, Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde KYS’yi ziyaret edin.