Skyland HOM, İstanbul Mobilya Fuarı’nda!

Skyland HOM, İstanbul Mobilya Fuarı’nda!

Eroğlu Holding’in dekorasyon ve mobilya sektöründeki yatırımı Skyland HOM Dekorasyon Merkezi, TÜYAP ve İstanbul Fuar Merkezleri’nde düzenlenen “IIFF 2023 İstanbul Mobilya Fuarı’ndaki” yerini aldı.

Mobilya Dernekleri Federasyonu tarafından TÜYAP ve Mos Fuarcılık iş birliği aracılığıyla gerçekleştirilen İstanbul Mobilya Fuarı, 3 binin üzerinde ünlü ve lüks markanın katılımıyla kapılarını ziyaretçilerine 24 Ocak tarihinde açtı. Fuarda birbirinden şık ve kaliteli ürünlere sahip markalar bir araya geldi. 20 bini yabancı olmak üzere, mobilya sektöründe büyük işlere imza atmış 140 bin marka İstanbul Mobilya Fuarı’nda buluştu. 

Fuar katılımcı profilinde; Salon & Oturma Odası Mobilyası ve Aksesuarları, Yemek Odası Mobilyaları, Yatak Odası Mobilyası ve Aksesuarları, Bebek, Çocuk ve Genç Odası Mobilyası ve Aksesuarları, Duvar, TV ve Saklama Üniteleri,  Masa ve Sandalyeler, Ofis Mobilyaları, Sehpa ve Zigonlar, Koltuk, Kanepe ve Yataklı Kanepeler, Bahçe Mobilyaları, Döşemelik Kumaşlar, Aydınlatma, Dekoratif Ürünler, Mutfak Mobilyaları, Banyo Mobilyaları ve Ev Tekstili yer alıyor.

Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu

“İstanbul Mobilya Fuarı sektörümüzün dışa açılan penceresidir.”

Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, İstanbul Mobilya Fuarı’nın sektör için yeni fırsatlar sağladığını ve ihracat ile birlikte ülke ekonomisine büyük katkı yaptığını belirterek “İstanbul Mobilya Fuarı sektörümüzün dışa açılan penceresidir. Özellikle bu tür fuarlar ihracatımız için çok önemli bir konumda bulunuyor. Ülkemiz bugün 5,5 milyar dolarlık ihracatıyla dünyada önemli ülkeler arasında yer alıyor. 2023 yılındaki hedefi ise 10 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirmek ve ilk 5 içinde yer almaktır” diye konuştu.

 

“Bu buluşmanın sektöre faydası oldukça büyük.”

Skyland HOM Dekorasyon Merkezi Kurumsal Pazarlama Yöneticisi Ece Öztüregen Gürsel ise İstanbul Mobilya Fuarı ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:  ‘’Her sene olduğu gibi 2023 yılında da İstanbul Mobilya Fuarı’nda yer alıyoruz. Türkiye ve dünyadaki sektörel gelişmeleri takip etmek adına dünyanın dört bir yanından gelen firma sahipleri, mimarlar ve iç mimarlar, dekoratörler, ihracat ve ithalatçılar, profesyonel satın alma yetkilileri, endüstriyel tasarımcılar, gazete ve dergi editörleri gibi birçok iş insanı ile görüşmelerimiz oluyor. Bu buluşmanın sektöre faydası oldukça büyük.

Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde yer alan; By Kepi, Casa, Caploonba Odası, Çilek Odası, Cumba Selection, Enza Home, Ersa, Estetik Decor, Evist İstanbul, Fuga Mobilya, Gabba, Hamm Design,  İşbir Yatak, KYS Design, Loda, MeteBronz, Metin Akpınar Ay Dolap, N Design, Norde, Q Home, Sit Design, Stella ve Yataş Bedding’in bulunduğu 23 farklı markamızla bir aradayız ve güçlü duruşumuzla sektörümüze destek veriyoruz.

Skyland HOM Dekorasyon Merkezi Kurumsal Pazarlama Yöneticisi Ece Öztüregen Gürsel

Fuar 29 Ocak tarihinde sona eriyor ancak Skyland HOM yılın her günü ziyaretçilerine açık.
40 bin m2’lik alanda 50’den fazla mağaza, 200’e yakın yerli ve yabancı markanın mağazalarıyla bir nevi daimi fuar merkezi. Ev-ofis mobilyaları, ev tekstili, halı, aydınlatma, zemin ve duvar kaplamaları, mutfak, banyo ürünlerinden aksesuara kadar mobilya ile ilgili geniş bir seçkiyi bir arada bulmak mümkün. ’’

IIFF 2023’ün hedefi, 2022 fuarında temeli atılan 3 milyar dolarlık iş bağlantısının üzerine çıkmak. Fuar, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezi’nde eş zamanlı olarak gerçekleşiyor. Yaşam için ilham olan Skyland HOM Dekorasyon Merkezi, yenilikçi ve benzersiz tasarım arayanları IIFF 2023’e davet ediyor.